א-ה 8:30 - 19:00

שישי 8:30 - 13:30

משגב 17

כרמיאל

077-4312080

office.rmx@gmail.com

פרגנו לנו בלייק והשארו מעודכנים

Compare Listings

למה כדאי להעניק בלעדיות במכירת נכס?

למה כדאי להעניק בלעדיות במכירת נכס?

כדי להגיע לביצוע העסקה הטובה ביותר אנחנו ברי/מקס תגלית כרמיאל

עובדים עם נכסים בבלעדיות מוחלטת.

בלעדיות היא יצירת קשר מחייב בין המוכר ליועץ נדל"ן שבה מתחייב יועץ הנדל"ן לדרכי פעולה על מנת למכור את הנכס ומוכר הנכס מתחייב לתת את אותו הנכס בבלעדיות לסוכן הנדל"ן.

התחייבות המתווך למוכר הנכס היא שחור על גבי לבן- לתלות שלט על הנכס, לפרסם בעיתונות ובאתרי אינטרנט בארץ ובחו"ל, לערוך בדיקת מחירים קפדנית כדי להגיע למחיר הטוב ביותר, סינון קונים ועבודה מקצועית סביב הנכס , מול כל זה, מוכר הדירה מתחייב למתווך לבלעדיות מוחלטת.

בתחילת דרכנו מי שלא הכיר את השיטה קצת נרתע אך כשיורדים לשורש העניין יודעים שאין דרך טובה יותר מאשר לתת לסוכן נדל"ן את הנכס בבלעדיות כדי להצליח להשיג את העסקה המשתלמת בדרך הטובה ביותר .

ומדוע בלעדיות היא הדרך הנכונה?

קודם כל, אף מתווך לא ישקיע זמן וכסף במכירת הנכס אם מישהו אחר יכול למכור את הדירה. כאשר הנכס בבלעדיות המתווך ייעשה הכול כדי למכור משום שרק במקרה הזה הוא יקבל את השכר. משלמים למתווכים רק על הצלחה ולא על כישלון! המתווך יכול לרוץ, לפרסם ולהשקיע זמן וכסף בנכס אך את התגמול הכספי הוא יקבל רק על מכירת הנכס ולכן האינטרס הוא ברור – לעשות את הכול כדי למכור ולכן המתווך צריך את הביטחון לדעת שהוא זה שימכור את הנכס כדי להשקיע את כל משאביו.

פרסום אמיתי וגלוי, כאשר הנכס בבלעדיות אין המתווך מסתיר את פרטיו, זאת אומרת הוא בטוח בנכס ובמכירתו והבלעדיות מקנה לו ביטחון לפרסם את הנכס בכותרות גדולות, עם תמונות וכתובות מבלי לחשוש שמישהו אחר ימכור את הדירה.

בנוסף הבלעדיות מאפשרת לעבוד בשיתוף פעולה עם כל המתווכים האחרים, במידה ויש להם את הקונה אז זה בסדר להראות להם את הנכס, כך המתווך שמוכר את הדירה ירוויח את עמלת התיווך מצד המוכר והמתווך האחר שהביא את הקונה ירוויח מהצד השני.

מתווך טוב צריך לשאוף למכירת הנכס במחיר הטוב ביותר, בתנאים הטובים ביותר בזמן הקצר ביותר.

מעבר לכך אין ספק שכאשר הנכס לא בבלעדיות הכול יוצא מכלל שליטה, כל המתווכים עובדים על הנכס ללא תיאום, אף אחד לא יודע על השני כי לא משקיעים ולא מפרסמים והרבה פעמים מגיעים למצב שכמה מתווכים שונים מביאים את אותו קונה לאותו הנכס שמוצע למכירה.

מצב זה בסופו של דבר מתסכל את המוכרים, את הקונים ובטח את המתווכים "שיורים לכל הכיוונים".

בלעדיות היא הכרחית למכירת הנכס בדרך הטובה ביותר לביצוע עסקה!

img

remax2017

  פוסטים קשורים

  מה זה אומר עבודה בתיווך ?!

  גם אתם תוהים לעצמכם מה זה אומר עבודה בתיווך?מה...

  המשך לקרוא
  מאת ענבר הלפרן

  בתים למכירה בכרמיאל

  איתור בתים למכירה בכרמיאל זה עבודה למקצוענים! רימקס...

  המשך לקרוא
  מאת remax2017

  מכירת דירה בכרמיאל – איך לעשות את זה נכון

  מכירת דירה בכרמיאל עם הצוות המקצועי של רימקס כרמיאל -...

  המשך לקרוא
  מאת remax2017

  הצטרף לדיון

  WhatsApp chat