א-ה 8:30 - 19:00

שישי 8:30 - 13:30

משגב 17

כרמיאל

077-4312080

office.rmx@gmail.com

פרגנו לנו בלייק והשארו מעודכנים

Compare Listings

רימקס כרמיאל – עוצמה עולמית ומקומית

רימקס כרמיאל – עוצמה עולמית ומקומית

רימקס כרמיאל היא חלק מרשת רימקס העולמית והמקומית, עוצמתה של רי/מקס ישראל- רי/מקס הינה חברת תיווך בינלאומית, הפרוסה במעל 60 מדינות ובעלת היקף העסקים הגדול ביותר בעולם בזכות כ-100,000, סוכנים הפעילים בכ- 7,000 משרדים. רשת רי/מקס בישראל, בראשות ברנרד רסקין, קיימת משנת 1995, והיא מונה מעל ל-100 סניפים ברחבי הארץ עם מעל ל-1000 סוכני נדל"ן. רי/מקס היא רשת התיווך הגדולה ביותר בישראל. הרשת מתרחבת באמצעות מכירת זיכיונות במטרה לספק מענה אופטימאלי לשיווק ולתיווך נדל"ן בישראל.

סוכני רי/מקס בישראל סוכני רי/מקס ישראל חדורי מוטיבציה גבוהה, מחויבים להצלחה ובעלי אחריות אישית ואתית גבוהה. כל סוכן חותם על קוד אתיקה, המחייב אותו לעבוד ביושר ובאמינות. סוכני רי/מקס מוכיחים רמה גבוהה של מקצועיות, מומחיות ושירות עם חיוך. אין זה פלא שהפכנו לחברה מספר 1 בישראל.

הטכנולוגיה המתקדמת ברי/מקס ישראל- לרי/מקס האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בענף. אתר הנכסים של רימקס ישראל זוכה מדי חודש למעל 65,000 ביקורים. באתר מאגר עשיר ועדכני של נכסים בלעדיים. באתר מאגר עשיר ועדכני של נכסים ופרויקטים המשווקים על-ידי הרשת. המידע על הנכסים מתורגם לכ-22 שפות שונות,  ובתוך כך זוכה לחשיפה ארצית ובינלאומית.

ביה"ס לנדל"ן של רי/מקס ישראל- צמיחתה של רשת רי/מקס בישראל משקפת את חזון החברה להיות מובילה בתחום – לא רק בגודל אלא גם באיכות.  ביה"ס הישראלי מספק הדרכה ותמיכה מקצועית ואיכותית לסוכני רי/מקס, והוא מציע ללומדים שיטה ייחודית ומתקדמת לעבודה בתיווך נדל"ן בעזרת מגוון סדנאות, קורסים וכנסים מקצועיים ע"י מרצים מומחים מהארץ ומחו"ל. כיום, אנו עדים לרי/מקסיזציה של ענף תיווך הנדל"ן- תהליך הדרגתי שבו הענף בארץ עובר לשיטות העבודה  הייחודיות של רי/מקס.

אנו גאים להיות חלק מחברת ר/ימקס!
משרדנו- רימקס כרמיאל ומשגב שמח לתת מענה לתיווך ברמה גבוהה לכרמיאל והסביבה.

 

img

remax2017

פוסטים קשורים

קבוצת רכישה – שכונת מכוש כרמיאל

מוזמנים לקחת חלק בפרויקט ייחודי ומרגש בשכונת מכוש...

המשך לקרוא
מאת ענבר הלפרן

מה זה אומר עבודה בתיווך ?!

גם אתם תוהים לעצמכם מה זה אומר עבודה בתיווך?מה...

המשך לקרוא
מאת ענבר הלפרן

בתים למכירה בכרמיאל

איתור בתים למכירה בכרמיאל זה עבודה למקצוענים! רימקס...

המשך לקרוא
מאת remax2017

הצטרף לדיון

דילוג לתוכן